AKTUALITY
NOVINKY OD NAŠICH DODAVATELŮ

MULTI ZERO – NOVÝ PRODUKT FIRMY MACO

MULTI ZERO je nový hákový uzávěr – výrobek společnosti MACO, který nově definuje pojem bezbariérovosti.
Limit tolerance pro bezbariérové ​​prahy již není 20 mm, pro společnost MACO je tato tolerance nulová.
Práh je s podlahou v jedné rovině, není tedy důvod ke klopýtnutí.
Ať je to pro dětské chodítko nebo invalidní vozík, nový hákový uzávěr je jedinečné technické řešení pro naprosto bezbariérový pohyb, bez jakýchkoliv překážek. Je vhodný jak do soukromých budov s vyšším standardem, tak i pro budovy přístupné veřejnosti, domovy důchodců, mateřské školy atd. Šikovný uzávěr se zavírá pomocí háčků na prahu dveří: dvojitý hák je nejen dalším, dodatečným prvkem zabečujícím proti vloupání (RC 2), ale spojuje také křídlo s prahem do jednoho prvku, který je schopen splnit všechny požadavky na vodotěsnost a zamezení větruvzdornost. Nic se mezi ně nevejde a nic ani nevyčnívá. Další multitalent ze závodu MACO!

Výhody pro výrobce

 

Výhody pro zákazníky

 

LINIE INSOLIO – PŘEVRATNÝ ZPŮSOB MONTÁŽE

02.07.2019 Linie Insolio vznikla s ohledem na jednoduchou, moderní montáž, aniž by bylo zasahováno do konstrukce okenního rámu. Vyměnitelná kazeta umožňuje libovolně upravovat provoz zařízení dle vašich potřeb. Insolio byl jako první vybaven výměnnými kazetami, které byly zaměřeny na konkrétní funkce. Linie Insolio byla navržena tak, aby bylo možné vyhnout se frézování štěrbin při montáži větracího systému.
více

LINIE VENTAIR – DOKONALEJŠÍ SPOLEHLIVOST

02.07.2019 Akustické větrací systémy série Ventair – precizní řízení toku čerstvého vzduchu s rekordním akustickým tlumením. Jsou na trhu 20 leta, stále jsou zdokonalovány a neustále podrobně zkoumány. Větrací systémy Linie Ventair – to je nejvyšší kvalita podpořena zkušenostmi, nyní s akustickým řešením.
více