VYNIKAJÍCÍ KVALITA
ZA DOBROU CENU

MACO MULTI

Systémy okenních kování MACO Multi Trend a MACO Multi Matic umožňují sestavit prvky pro vhodné zabezpečení proti vloupání s použitím válcových čepů IS a také konstrukce oken systémem západek VZ.
Přejděte na produky

MACO RAIL SYSTEM

V nabídce Maco Rail System najdeme systémy: Zdvižně posuvné, odstavně posuvné a posuvně sklopné. Zachovávají plnou stabilitu tvaru, mají neobyčejně odolný povrch, v oboru mají dobrou pověst.
Přejděte na produky

MACO PROTECT

Široká paleta dveřních technologií uspokojí potřeby náročných zákazníků. V naší nabídce najdou dveře s nejvyšším dostupným standardem zabezpečení proti vloupání a s výjimečnou funkčností.
Přejděte na produky

MACO EMOTION

Je to výjimečná nabídka klik a úchytů s bohatou barevnou paletou, zajímavými vzory, funkčních, se snadným použitím. Mezi zákazníky se těší značné oblibě.
Přejděte na produky

MACO RUSTICO

Systém kování určený pro dřevěné okenice, ale hodí se i pro okna z PVC a hliníku. Vyniká výjimečnou funkčností a netypickým stylem.
Přejděte na produky

MACO VENT

Tyto produkty zabezpečují průchod vzduchu skrze okno. Spojují v sobě pocit pohody, moderní architektury a energetické účinnosti. Brání vzniku plísní.
Přejděte na produky

Otvírače nadsvětlíků GEZE

Osvědčené systémy otevírání nadsvětlíků řízených mechanicky, nebo s pohonem. Systémy otevírání nadsvětlíků GEZE jsou snadné na montáž i každodenní obsluhu.
Přejděte na produky

Samozavírače GEZE

Máme široký výběr samozavíračů jak s ramínkem i se skluznou lištou. Dají se přizpůsobit individuálním potřebám uživatele a vytvořit neopakovatelná řešení.
Přejděte na produky

Posuvné systémy GEZE

Systémová řešení posuvných systému GEZE umožňuje obohacení interiéru budovy tím, že dávají místnostem výjimečnou funkčnost a moderní charakter.
Přejděte na produky

Systémy RWA GEZE

RWA GEZE je řada systémových řešení, který zabezpečují větrání budov pomocí elektricky řízených zařízení. Jsou velmi pohodlné a nenáročné na obsluhu.
Přejděte na produky