AKTUALITY
NOVINKY OD NAŠICH DODAVATELŮ

ZVEDACÍ POSUVN0 FIRMY MACO

s kováním MACO používáte plný sortiment nejvyšší kvality – vše na jednom místě. Patří sem mimo jiné dveřní zámky, vozíky, těsnící kolejnice a podlahové prahy.
Kování pohybuje křídly do hmotnosti 400 kg vyrobenými z plastu, dřeva, dřeva s hliníkem. Převratná je inovace produktu skrytých zamykacích háků a slícovaných mechanických spojů.
K dalším novinkám patří kromě

bezrámového zasklívání velmi úzké dřevěné profily i pro dveře velkých rozměrů, od výšky křídla 3 600 mm a hmotnosti křídla 300 kg.

Komponenty kování MACO

 

 

LINIE INSOLIO – PŘEVRATNÝ ZPŮSOB MONTÁŽE

02.07.2019 Linie Insolio vznikla s ohledem na jednoduchou, moderní montáž, aniž by bylo zasahováno do konstrukce okenního rámu. Vyměnitelná kazeta umožňuje libovolně upravovat provoz zařízení dle vašich potřeb. Insolio byl jako první vybaven výměnnými kazetami, které byly zaměřeny na konkrétní funkce. Linie Insolio byla navržena tak, aby bylo možné vyhnout se frézování štěrbin při montáži větracího systému.
více

LINIE VENTAIR – DOKONALEJŠÍ SPOLEHLIVOST

02.07.2019 Akustické větrací systémy série Ventair – precizní řízení toku čerstvého vzduchu s rekordním akustickým tlumením. Jsou na trhu 20 leta, stále jsou zdokonalovány a neustále podrobně zkoumány. Větrací systémy Linie Ventair – to je nejvyšší kvalita podpořena zkušenostmi, nyní s akustickým řešením.
více