OKENNÍ VĚTRACÍ SYSTÉMY
PROTISMOGOVÉ A PROTIHLUKOVÉ FILTRY

Linie Urbino

Urbino má vše, co potřebujete: protismogový a protialergický filtr, akustický tlumič i automatické řízení rozdílu tlaků.
Reaguje na změny tlaku a neustále přivádí potřebné množství vzduchu dovnitř vašeho domu.


Přejděte na produky

LINIE VENTAIR

Akustické větrací systémy série Ventair – precizní řízení průtoku čerstvého vzduchu s
rekordním akustickým tlumením. Větrací systémy Linie Ventair – to je nejvyšší kvalita podpořena
zkušenostmi.


Přejděte na produky

LINIE INSOLIO

Linie Insolio dokonale doplňuje moderní a minimalistickou architekturu. Byla navržena s ohledem na okenní rámy. Zcela nová konstrukce umožňuje snadnou montáž okenních větracích systémů bez frézování štěrbin.


Přejděte na produky

LINIE REGENERO

Linie REGENERO bude zanedlouho uvedena do prodeje.


Přejděte na produky

Jsme autorizovaným partnerem společnosti Brevis, která vyrábí neobvyklé okenní větrací systémy a řešení větrání pro obytné, veřejné i komerční budovy. Společnost Brevis realizuje myšlenku budovat pohodlný, neznečištěný prostor, který je bezpečný pro všechny uživatele. Společnost Brevis využívá funkční výrobky dle dnešních potřeb, čímž přispívá ke zlepšení zdraví a zvýšení kvality lidského života. Firma má vlastní výzkumné a vývojové centrum. Pro optimalizaci projektových procesů využívá nejnovější technologie. V moderně vybavené laboratoři inženýři ustavičně pracují nad vylepšením prostředí, v němž pobýváme. Brevis provádí akustické, tepelné a aerodynamické výzkumy s měřením průtoku.
Své produkty podrobuje výzkumu v externích laboratorních zařízeních, mimo jiné v ITB ve Varšavě a CTO v Gdaňsku. Řešení společnosti Brevis mají všechny potřebné certifikáty.
Technologie, možnosti a očekávání zítřka vyžadují neustálou flexibilitu, a to ve všech oblastech života. Firma Brevis vychází tímto očekáváním vstříc a dělá vše, aby reagovala na změny již dnes.